bootstrap buttons

FTV Prima

Hlavní mediální partner

Česká komerční televizní stanice sídlící v ulici Na Žertvách 24/132 v Praze 8-Libeň. Její vysílání je dostupné po celé České republice.

Prima Hrdina - Primáček

Volnočasový projekt FTV Prima pro děti

Na volnočasové aktivity dětí se zaměřuje také projekt PRIMA HRDINA, který realizuje Prima ve spolupráci se švédskou neziskovou organizací Reach for Change v České republice. Projekt se zaměřuje na hledání inovativních nápadů sociálních podnikatelů, které mají děti motivovat k aktivnímu trávení volného času, namísto pasivního sezení u počítače či tabletu.

Magistrát hl. m. Prahy

Statutární úřad města

Magistrát hlavního města Prahy je fakticky obecním a krajským úřadem hlavního města Prahy. Kromě podpory rozvoje hlavního města podporuje dobročinné a charitativní akce na území Prahy.

Base-Pro

Stany a servis pro zázemí

Jsme profesionálové s dlouholetou praxí v oblasti realizace kompletního zázemí pro filmové štáby, tzv. BASE-SERVIS. Zároveň provozujeme půjčovnu velmi kvalitních nůžkových stanů a párty stanů včetně veškerého příslušenství.

Studio Motor

Vizuální a grafické studio

Nástroje naší tvůrčí kuchyně jsou pestré: přehlednost, smysl pro detail, jednoduchost, výraznost, vtip, vyváženost a mnoho dalších ingrediencí. Víme jak tyto nástroje používat správně. Výsledkem je skvělá ochutnávka vizuální komunikace, kterou spolehlivě připravujeme již od roku 1999

Créme de la Créme

Nejlepší Italská zmrzlina v Praze

Za značkou Crème de la Crème stojí velké odhodlání několika lidí dělat věci nejlépe, jak je to jen možné. Crème de la Crème v překladu znamená smetana smetan - nejlepší z nejlepších. Co hlásáme, to plníme. Co prodáváme, to sami vyrábíme a za tím si stojíme. Všechny recepty na italské řemeslné zmrzliny píše Honza Hochsteiger alias "pan zmrzlinka", který mnoho let pracoval v Itálii i jiných místech světa pro nejlepší italské zmrzlináře a teď s láskou vaří nejlepší zmrzliny i pro vás.

MOMO Veg Café

Zdravá Veganská kavárna

Nabízíme Vám zdravé potěšení bez cukru, mléka a lepku. Všechny naše dorty jsou veganské, takže neobsahují nic živočišného. Ke slazení používáme obilné sirupy a přirozeně sladké plody jako datle či rozinky, takže jsou naše dortíky lehce stravitelné a vhodné i pro diabetiky. Dále nabízíme dorty bez lepku z poctivě mletých přirozeně bezlepkových obilovin jako jáhly, pohanka atd. Těšit se můžete i na domácí raw dorty.

Ovocný Světozor

Síť cukráren

Firma Hájek a Boušová, spol. s r.o. byla založena počátkem roku 1992. Jednalo se vlastně o plynulé navázání na dlouholetou tradici Ovocných lahůdek Světozor sahající až do poloviny 70. let minulého století.
Základním předmětem její činnosti je provozování sítě cukráren na území hlavního města Prahy a blízkého okolí pod jednotným názvem Ovocný Světozor.

Výstavní areál

Výstaviště Praha, označované též jako holešovické výstaviště, je výstavní areál v Praze v Bubenči, v blízkosti zástavby Holešovic, který slouží pro pořádání výstav, koncertů či dalších kulturních akcí.

Sitara

Jóga oblečení, šperky a doplňky

Sitara je o snění, radosti, lásce k józe, splněných přáních, slunci, inspiraci, a hlavně je o ráji - o Bali.
Vyrábím pro Vás s láskou náramky ze stříbra, komponentů a minerálů z Bali. Pro každý náramek pečlivě vybírám tu nejlepší možnou kombinaci minerálů, tak aby se harmonizační účinky jednotlivých kamenů navzájem doplňovaly.

HyperMedia

mediální společnost

Společnost HyperMedia, a.s., vznikla v roce 2003, jejím prvním projektem byl web HyperInzerce.cz – v současné době jeden z největších českých inzertních portálů. Dnes patří skupina HyperMedia díky bohatým zkušenostem a neustálému zdokonalování svých služeb k nejvýraznějším hráčům v oblasti internetového marketingu na českém trhu. Z hlediska návštěvnosti se řadí do TOP desítky. Vlastní a zastupuje přes 90 portálů, které mají miliony návštěv měsíčně.

Ice Dress

výrobce oblečení

Internetový obchod s ručně háčkovanými výrobky ze 100% akrylu, které jsou vhodné i pro nejmenší. Výroba i dle designu návrhu zákazníka. Začalo to nevinně – pár kulichů týdně. Dnes jich děláme stovky.

Pohovor

kurzy a školení

„POMŮŽEME VÁM DOSTAT SE VÝŠ“
Nejedná se jen o prázdnou frázi. Jsme totiž tým zkušených lektorů, kteří mají bohaté zkušenosti z náborů a přijímání nových zaměstnanců v praxi, a to jak na straně přímého zaměstnavatele, tak na straně personálních agentur. Jednoduše řečeno, ukážeme Vám, jak být úspěšní při náboru nových zaměstnanců. Stejně tak Vás z opačné strany dokážeme připravit na den, kdy se bude rozhodovat o Vaší budoucnosti.

fitness 

Společnost FitChallenge, s.r.o. spolupracuje s těmi nejkvalitnějšími a nejlepšími dodavateli v oboru. Díky dlouholetému výzkumu a neustálému vývoji poskytují jednotliví partneři naší společnosti prvotřídní a účinné produkty. Klademe vysoký důraz na přírodní čistotu každého z nich. Díky jemné technologii zpracování si vybrané produkty plně uchovávají své výživové hodnoty, a navíc skvěle chutnají a uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Nejde nám o kvantitu, ale především o kvalitu a vaší spokojenost.

sledujte nás